100₺ ve üzeri alışverişlerde tüm Türkiye’ye ücretsiz gönderim. İlk alışverişinize özel %10 indirim için kampanya kodu: #derstories

Tasarımcı

1993 İstanbul doğumlu Derya Kuzubaşıoğlu lisans eğitimini Nuova Accademia di Belle Arti Milano’da Ürün Tasarımı ve İç Mimarlık üzerine tamamlamıştır.

Küçüklüğünden beri tutkusu olan sanat sayesinde kurucusu ve tasarımcısı olduğu iki tane tasarım markası bulunmaktadır. Potterya Design, seramik ürün ve obje markasıdır. Ders Official şal ve fular markası olarak başlayıp her geçen gün büyümeye devam etmektedir.

Tasarımcı çağdaş sanat anlayışını benimsemiştir. Bu doğrultuda sade çizgilerini farklı renk kombinasyonları ile birleştirip; renkleri ile ön plana çıkan ürünler hazırlamaktadır.

Hikayemiz

Ders Official, 2019 yılında tasarım macerasına başlamıştır. Çağdaş sanat anlayışı ile yola çıkılarak tasarlanan her bir ürün, ait olduğu koleksiyonun hikayesini tamamlamaktadır. Hikayeler; doğa, insan ve hayvanların gözlemlenmeleri ile oluşmaktadır. Uçsuz bucaksız bu ilham kaynağı Tasarımcı Derya Kuzubaşıoğlu’nun sanat filtresinden geçip çizimlerini oluşturmaktadır.

Siz de bu ürünlere sahip olarak #derstories ailesinin bir parçası olabilirsiniz.

Vizyonumuz

Vizyonumuz her geçen gün güncellenen yaşamın bir parçası olabilmek adına heyecanını günden güne arttırarak yeni arayışlar doğrultusunda sürekli kendini güncelleyen ve bu şekilde büyüyen bir tasarım ve sanat markası olmaktır.

Misyonumuz

Misyonumuz; her ürünü aynı kalite ve değerde sizlerin beğenisine sunabilmek, Marka-Müşteri ilişkisi yerine “BİZ” olabilmek adına her geçen gün kendimizi geliştirmekten vazgeçmemek, farklılık ve farkındalıklarımızla hayatınıza hikayelerle dokunmanın yanı sıra eşsiz hissettirmektir.