100₺ ve üzeri alışverişlerde tüm Türkiye’ye ücretsiz gönderim. İlk alışverişinize özel %10 indirim için kampanya kodu: #derstories

İADE VE DEĞİŞİM

 

İade & Değişim Süresi:

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz. İade veya değişim talebiniz onaylandıktan sonra ürünler faturası, orijinal kutusu, ambalajı, ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak 10 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

 

İade İşlemi:

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-posta yolu ile iade talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinin onay bilgisi e-posta yolu ile size iletildiğinde ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri orijinal kutusu, ambalajı, bütün standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak onay tarihinden itibaren 10 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. 

İade Şartları:

-Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.

-Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

-Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orijinal dokümanların bulunduğundan emin olunuz. Faturası olmayan ürünlerde iade işlemi yapılmamaktadır.

-Lütfen iade etmek istediğiniz ürünü;

Hasanpaşa mah. Mahmut Sadık sokak 14/2 Kadıköy/İSTANBUL adresine gönderiniz.

 

Değişim İşlemi:

Satın almış olduğunuz ürünü aynı modelin başka bir beden veya rengi ile değiştirmek istiyorsanız; gönderiyi gercekleştirmeden önce e-posta yolu ile değişim talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Değişim talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. Değiştirmek istediğiniz ürünün orİjinal kutusu, ambalajı, etiketi, bütün standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak değişim onay tarihinden itibaren 10 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. 

Değişim Şartları:

-Değişim işlemi bir kereye mahsus olarak yapılır. İkinci defa değişim yapılamaz ve ürünler ancak iade edilebilir.

-Kullanılmış, orijinalliğini kaybetmiş  ve üzerinde etiketi bulunmayan ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.

-İstediğiniz beden ya da renk tükenmiş ise, söz konusu ürünün tutarı tarafınıza iade edilecektir.

-Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

-Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi, ve fatura ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orijinal dokümanların bulunduğundan emin olunuz.Faturası olmayan ürünlerde değişim işlemi yapılmamaktadır.

-Lütfen değiştirmek istediğiniz ürünü;

Hasanpaşa mah. Mahmut Sadık sokak 14/2 Kadıköy/İSTANBUL adresine gönderiniz.

 

Sipariş iptal işlemi:

Siparişinizi kargoya verilmeden önce iptal etmeniz gerekmektedir. Bunun için [email protected] adresine e-posta göndermeniz yeterli olacaktır.